Affiliate program Blueforce 

Propagujte online kurz Blueforce PREMIUM od Matěje Ulvra, majitele reklamní agentury a odborníka na sociálni sítě a Facebook reklamu.

Ještě nemáte svůj účet u AffilBest? Stačí se registrovat ZDE

Tibor Hranický

Affilite Manažer
Hlavní provize30 %
Doba platnosti cookies180 dní
Průměrná výše objednávky4 750 Kč
Produkt na vyzkoušeníAno
Reklamní materiályBannery pro FB, adwords, sklik
Není povolenoPPC na brandová slova

Co o programu Blueforce PREMIUM říká autor

Právě Vám se nyní díky Facebooku otvírá obrovská příležitost. Příležitost, která může Vaše podnikání zaplavit množstvím nových klientů a znásobit tržby.

Na Facebooku jsou v naší zemi miliony lidí, mezi kterými si můžete vybrat pouze ty, pro které dává zobrazení reklamy největší smysl. Nemusíte tak vyhazovat peníze za zobrazování reklamy nerelevantním uživatelům, jako se tomu dělo a děje na ostatních marketingových kanálech. Pokud tuto efektivní reklamu ještě dokážete zkombinovat s těmi nejlepšími strategiemi, tak Vaše šance na úspěch poroste exponenciálně. A to je přesně to, co se naučíte krok za krokem v programu Blueforce PREMIUM.

Běžné školení Facebook marketingu v agentuře Vás většinou nic užitečného nenaučí. Agentury jsou orientované na poskytování služeb pro velké klienty a nadnárodní korporace. Jejich metody a podmínky pro úspěch jsou naprosto odlišné. Špatná strategie a neporozumění této platformy vedou k tomu, že většina menších inzerentů nedokáže tuto příležitost pořádně využít. Příležitost, která se nemusí opakovat a bude brzy pryč. Využijte jí a získejte znatelnou konkurenční, až téměř nefér výhodu. Ukážu Vám jak! V tomto 4 týdenním online školení objevíte ty nejlepší metody nejenom z Facebook marketingu.

Metody, které jsem se za 8 let naučil od těch nejlepších marketérů na světě a opakovaně je testoval v prostředí České republiky. Nyní je přináším Vám přehledně poskládané ve videonávodech od A do Z.

PROČ JE TENTO ONLINE KURZ LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ŠKOLENÍ?
 
Možnost vracet se k jednotlivým lekcím. Moduly se otevírají postupně během 4 týdnů, tak abyste měli čas převést do praxe správné postupy. Moduly poté zůstanou otevřené po celé 2 roky a vy se tak k jednotlivých lekcím můžete vracet, kdy se Vám to bude hodit.
 
Nejedná se o klasický kurz marketingu na sociálních sítích. Kurz je zaměřen speciálně na dlouhodobé a stabilní navýšení tržeb v menších a středních firmách. Nejedná se o klasické školení, kde se naučíte dělat pěkné příspěvky, pořádat fotosoutěže a získávat fanoušky. Program je vytvořen tak, abyste se naučili využít ty nejlepší strategie zaměřené na výkon. Fanoušky budete získávat jako vedlejší produkt.
 
Podpora ke kurzu

Tento kurz jsem připravili pro podnikatele, kteří chtějí uspět a růst. Pokud si nebudete vědět rady můžete se na nás během prvních 4 týdnů kurzu obrátit. Rádi Vám pomůžeme a poradíme, Váš úspěch je naším posláním.

Ještě nemáte svůj účet u AffilBest? Stačí se registrovat ZDE