Affiliate program ketonové diet

Poslední aktualizace:

Jestli existuje nějaká nika, kde to přímo přetíká affiliate programy a blogy, tak ketonové diety jsou rozhodně horký favorit. 😉

Když se člověk do toho trošku ponoří, tak přijde i na docela zajímavý věci.

Třeba, že spousta samostatných e-shopů ve skutečnosti spadá pod jednu firmu.

Skoro to vypadá jako kdyby trh s Keto dietamy v ČR ovládalo několik mafiánských rodin.

Vzhledem k lukrativnosti tohoto trhu se není čemu divit. 😉

Taky by se dalo říct, že tuto oblast má poměrně slušně obsazenou affiliate síť Affial. Některé keto e-shopy ale najdete i v jiných affiliate sítích v čr.

A některé dokonce i ve více affil sítích.

Občas můžete pozorovat, jak se změny v provizích u některých hlavních programů promítnou velmi rychle i do ostatních programů.

Je to zkrátka velmi konkurenční odvětví, kde se všichni velmi pečlivě sledují. 😉

Samotná nika Ketonové diety ale patří do mnohem větši skupiny „hubnutí, sport, fitness, zdravý životní styl“. To všechno jsou velmi oblíbené oblasti nejrůznějších affiliate webů.

Ketodiet.cz

Ketodiet je možná jeden z nejstarších e-shopů s produkty ketonové diety. Patří rozhodně k těm největším a nejznámějším a neměl by chybět na žádném affiliate webu o hubnutí.

DailyMix.cz

Pravda toto už není tak úplně třífázová Ketonová dieta, ale spíš dlouhodobá nízkosacharidová dieata. Ale ruku na srdce, affilák který má oči konverzemi pokřivené tam velký rozdíl nevidí. A není to španě. DailyMix je kvalitní produkt na weby o keto dietách a hubnutí určitě patří. 😉

Můžete ji valit v česku i na slovensku.

Mixlim.cz

Jeden z trošku menších zástupců ketonových diet. Sympatické je, že u tohoto programu vám nebudou dělat konkurenci různé kupónové, nebo rádoby kupónové portály.

KetoFit.cz

Dříve samostatný affiliate program, dnes spadá pod affiliate síť eHub. Má poměrně vysokou schvalovatelnost konverzí 97,65 %, ale poměrně nešikovnou podmínku vyplácení provizí pouze pro nové kontakty. Takže když přesvědčíte k zákazníka k opětovnému nákupu, třeba i po létech, tak z toho nic nemáte. 🙁

Ketomix.cz

Možná by se dalo říct, že je to takový leader mezi affiliate programy ketonových diet a jídel. Najdete ho hned u dvou affiliate sítí a pro jistotu mají ještě vlastní affiiate program. Těžko říct, kdo při předkryvu affiliate provizí vyhrává. Ptal jsem se na to přímo u KetoMixu a odpověď jsem nedostal.

E-shop je ale maximálně odladěný. Možná taky proto, že za značkou KetoMix stojí úspěšní affiliate partneři. Možná právě o to ještě víc mrzí nedávné snížení provize a zhoršení podmínek pro affiliate partnery.

Hledanost v nice sportovního vybavení

Nejde ani tak o to, jak velká je hledanost. Ale jací lidé ketonovou dietu hledají. Většinou mají jasnou potřebu zhubnout a jsou ochotni za to investovat.

A to je klíčová vlastno pro úspěch vašich recenzí, srovnání, žebříčků, atd..

Jak je vidět na screenu z Marketing mineru, tak velkou roli tady hraje sezónnost, kdy největší zájem je logicky na začátku roku a naopak, ke konci roku nikdo hubnutí neřeší. 😉

Další affiliate příležitosti

Photo of author

Autor

Dušan Souček

Affiliate manažer, partner a autor Affiliate Výzvy. Affil mě baví už celou řadu let. Aktivně spravuji několik affiliate programů a tvořím affil weby.

Napsat komentář