Affiliate programy pro kosmetiku

Poslední aktualizace:

Oblast krásy a zdraví je obrovská affiliate nika, která obsahuje řadu dílčích segmentů.

A my se podíváme na jeden z těch nejzajímavějších, kterým je kosmetika.

Kosmetické produkty jsou pro moderního člověka nezbytností a mnozí za ně vydávají nemalé částky.

Být krásný a držet si mladistvý vzhled je zkrátka v kurzu.

Kosmetika je tak populární nikou, že je v ní také výrazná konkurence. Nicméně s dobrým nápadem a hlavně kvalitním obsahem se váš affiliate web neztratí.

Zajímavým nápad, jak se prosadit je například nákupní rádce kosmetiky Repekum, se svým unikátním hodnocením jednotlivých kosmetických produktů.

E-shopy s kosmetikou

Notino.cz

E-shop, který můžete propagovat ve více než 20 zemích Evropy včetně České republiky, Slovenska a affiláky oblíbeným Maďarskem či Rumunskem. Pro všechny své programy využívají platformu Commission Junction (CJ). Jednotlivé programy nabízejí také XML feed optimalizovaný pro Google Shopping.

Pilulka.cz

Pilulka není pouze lékárna, ale také významný prodejce kosmetiky. E-shop disponuje velmi robustní filtrací produktů, takže zákazník si najde opravdu to, co potřebuje. A to se v affilu fakt cení. Pilulka působí také na Slovensku a v Rumunsku. Pro všechny své programy využívají platformu Commission Junction (CJ).

Econea.cz

Econea je populární e-shop s přírodní kosmetikou. Obchod se neomezuje pouze na kosmetiku, ale prodává také produkty spojené s ekologickým chodem domácnosti. Pokud vaši návštěvníci ocení ekologickou stránku věci, tak Econea je výborným affiliatem programem. Celý program běží na Affilboxu.

Biooo.cz

Další zavedená značka v oblasti bio a přírodní kosmetiky. Ve svém sortimentu mají opravdu velké množství kosmetických produktů, které neustále aktualizují. Biooo se může pochlubit také bohatým slovníčkem pojmů.

Hledanost v nice kosmetiky

Asi není pochyb, že nejrůznější kosmetika je vyhledávané zboží. Příležitostí je tady opravdu obrovské množství. A tak jen pro zajímavost pár nečekaných kousků.

  • Šampon proti lupům: 1 600 / měsíc
  • Žlučové mýdlo: 1 100 / měsíc
  • Bělící pásky na zuby 480 / měsíc

Další affiliate příležitosti

Photo of author

Autor

Dušan Souček

Affiliate manažer, partner a autor Affiliate Výzvy. Affil mě baví už celou řadu let. Aktivně spravuji několik affiliate programů a tvořím affil weby.

Napsat komentář