Affiliate programy pro sport a fitness vybavení

Poslední aktualizace:

Fitness, sportovní vybavení, oblečení a především doplňky stravy je obrovská affiliate nika.

Pokrývá potřebu žít zdravě, cvičit, hubnout.

A za různé zařízení a doplňky jsou ochotni zaplatit nemalé peníze.

Zdravý životní styl je zkrátka v kurzu.

A co je v kurzu je i zajímavý pro affiláky.

Fitness vybavení pro cvičení je jen jedna část této oblíbené niky.

Mezi další patří:

  • Affiliate programy v oblasti hubnutí (připravujeme)
  • Affiliate programy na Keto diety (připravujeme)
  • Affiliate programy na Suplementy a doplňky stravy (připravujeme)

E-shopy s fitness a sportovním vybavením

Top4sport.cz

E-shop, který můžete propagovat až v 10 zemích Evropy včetně České republiky, Slovenska a affiláky oblíbeným Maďarskem a Rumunskem. Na správu využívají AffilBox Pro a po registraci musíte projít ručním schválením, což ukazuje na profesionálně spravovaný affiliate program.

Nejlevnějšísport.cz

Od bazénů, přes fitness vybavení, až po rybářské potřeby. Nabídka je široká, brand jasný a oblíbený. Tenhle e-shop se určitě vyplatí zařadit do vašeho mixu affiliate odkazů.

eFitness.cz

Z mého pohledu by e-shop zasloužil trošku UX péče a nějaké aktualizace, ale i tak je to zavedená a oblíbená značka, kterou dává smysl propagovat.

inSPORTline.cz

Další zavedená značka, kterou můžete kromě Česka propagovat ještě v Maďarsku a v Polsku. Je to dlouhodě zavedená značka e-shopu se sportovním vybavením.

Zajímavostí tady můžou být třeba elektrokola, kde už i základní provize 5 % může udělat hezkou částku na účtě affiliate partnera.

Fitness4u.cz

Kromě vybavení pro fintess tady najdete i celou řadu doplňků stravy, zdravou výživu a oblečení. Tímto kombem a vysokou provizí 12 % (na vybrané produkty) se e-shop Fitness4u.cz řadí mezi absolutně nejoblíbenější affiliate destinace.

Decathlon.cz

Kdo by neznal Decathlon. 😉 Snad každý si byl v Decathlonu pro nějaký ten kousek sportovního vybavení. Zajímavostí ale je, že affiliate program Decathlonu má v podmínkách zákaz cashbacků a kuponů. Což velmi zvedá šance u obsahových partnerů.

TIP: Příkladem úspěšného projektu v této nice být třeba tento web o hubnutí.

Hledanost v nice sportovního vybavení

Asi není pochyb, že nejrůznější sportovní vybavení je vyhledávaný zboží. Příležitostí je tady opravdu obrovské množství. A tak jen pro zajímavost pár netradičních kousků.

  • Boty na běhání: 2 200 / měsíc
  • Jednoruční činky: 1 300 / měsíc

Další affiliate příležitosti

Photo of author

Autor

Dušan Souček

Affiliate manažer, partner a autor Affiliate Výzvy. Affil mě baví už celou řadu let. Aktivně spravuji několik affiliate programů a tvořím affil weby.

Napsat komentář