Affiliate program BLUEFORCE 

Propagujte program Blueforce PREMIUM od Matěje Ulvra, odborníka na sociálni sítě a Facebook reklamu.

Máte už svůj účet u AffilBest?
Stačí se přihlásit ZDE

Tibor Hranický

Affilate manažer
email: tibor@affilbest.cz

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte mě kontaktovat. Zvu vás také do naší tajné skupiny pro affiliate partnery na Facebooku

Provize 30 %

Pro kurz Blueforce PREMIUM platí vysoká provize 30 % Cena kurzu na přímo je na stránce 9 750 Kč Cena kurzu přes webinář je 4750 Kč. Provize pro vás je 1 425 Kč nebo 2 945 Kč)

Platnost cookies 180 dní

Konverzi vám započítáme až půl roku od přivedení návštěvníka na stránky.

Reklamní materiály

Máme pro vás připravenou celou řadu reklamních materiálů.

Pravidlo odměny

Platí pravidlo první bere. To znamená, že provize ze všech kontaktů, které přivedete do kampaně (na e-book zdarma) jde jenom za vámi.

Bonusy a motivační odměny

Ve skupině na Facebooku pro vás připravujeme různé soutěže a pro nejlepší affiláky máme připravené motivační odměny.

Ukázka reklamních materiálů

Kromě bannerů nejrůznějších velikostí pro vás máme připravené i vzorové e-maily a články, které stačí jenom upravit a můžete je okamžitě použít. 

Mapa cesty zákazníka

Cesta zákazníka je velmi jednoduchá. Stačí propagovat konverzní ebook (odkaz naleznete v AffilBoxu) a o všechno ostatní se už postará sám Matěj. Kontakty jsou automaticky odvedeny na prodejní webinář, kde jim je nabídnuta neodolatelná sleva 5 000 Kč na hlavní produkt. Pokud nekoupí, tak následuje několikadenní prodejní cesta s jasným cílem prodat online kurz.

Co o programu Blueforce PREMIUM říká autor

Právě Vám se nyní díky Facebooku otvírá obrovská příležitost. Příležitost, která může Vaše podnikání zaplavit množstvím nových klientů a znásobit tržby.

Na Facebooku jsou v naší zemi miliony lidí, mezi kterými si můžete vybrat pouze ty, pro které dává zobrazení reklamy největší smysl. Nemusíte tak vyhazovat peníze za zobrazování reklamy nerelevantním uživatelům, jako se tomu dělo a děje na ostatních marketingových kanálech. Pokud tuto efektivní reklamu ještě dokážete zkombinovat s těmi nejlepšími strategiemi, tak Vaše šance na úspěch poroste exponenciálně. A to je přesně to, co se naučíte krok za krokem v programu Blueforce PREMIUM.
Běžné školení Facebook marketingu v agentuře Vás většinou nic užitečného nenaučí. Agentury jsou orientované na poskytování služeb pro velké klienty a nadnárodní korporace. Jejich metody a podmínky pro úspěch jsou naprosto odlišné. Špatná strategie a neporozumění této platformy vedou k tomu, že většina menších inzerentů nedokáže tuto příležitost pořádně využít. Příležitost, která se nemusí opakovat a bude brzy pryč. Využijte jí a získejte znatelnou konkurenční, až téměř nefér výhodu. Ukážu Vám jak! V tomto 4 týdenním online školení objevíte ty nejlepší metody nejenom z Facebook marketingu.

Metody, které jsem se za 8 let naučil od těch nejlepších marketérů na světě a opakovaně je testoval v prostředí České republiky. Nyní je přináším Vám přehledně poskládané ve videonávodech od A do Z.

PROČ JE TENTO ONLINE KURZ LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ŠKOLENÍ?
 
Možnost vracet se k jednotlivým lekcím. Moduly se otevírají postupně během 4 týdnů, tak abyste měli čas převést do praxe správné postupy. Moduly poté zůstanou otevřené po celé 2 roky a vy se tak k jednotlivých lekcím můžete vracet, kdy se Vám to bude hodit.
 
Nejedná se o klasický kurz marketingu na sociálních sítích. Kurz je zaměřen speciálně na dlouhodobé a stabilní navýšení tržeb v menších a středních firmách. Nejedná se o klasické školení, kde se naučíte dělat pěkné příspěvky, pořádat fotosoutěže a získávat fanoušky. Program je vytvořen tak, abyste se naučili využít ty nejlepší strategie zaměřené na výkon. Fanoušky budete získávat jako vedlejší produkt.
 
Podpora ke kurzu
Tento kurz jsem připravili pro podnikatele, kteří chtějí uspět a růst. Pokud si nebudete vědět rady můžete se na nás během prvních 4 týdnů kurzu obrátit. Rádi Vám pomůžeme a poradíme, Váš úspěch je naším posláním.

Máte už svůj účet u AffilBest?
Stačí se přihlásit ZDE