Espresso English

Online kurz angličtiny. 5minutové lekce na každý den.

Ještě nemáte svůj účet u AffilBest? Stačí se registrovat ZDE

Dušan Souček

Affiliate Manažer
Hlavní provize30 %
Doba platnosti cookies180 dní
Průměrná výše objednávky690 Kč
Produkt na vyzkoušeníAno, na 30 dní
Průměrná konverze webu5 %
Reklamní materiályBannery

Proč se zapojit do programu?

Kurz si už zakoupilo 255 studentů. Ačkoliv poskytujeme nadstandardní délku garance, využilo jí zatím jen 3,5% těch, kdo kurz zakoupili. To svědčí o tom, že jsou studenti s kurzem spokojeni.

EE je kurz, který neučí všechno, ale jen to nejdůležitější z angličtiny, aby se student do roka domluvil
.

Ostatní online kurzy jsou pro všechny znalostní úrovně a učí všechno. Espresso English učí jen „angličtinu pro přežití“. Kurz je určen jen pro mírně pokročilé* a učí jen to nejužitečnější z angličtiny. Co znamená „nejužitečnější“? „Nejužitečnější“ je to, co vám umožní se domluvit. Kolik myslíte, že potřebujete znát slov, abyste se domluvili? Ano, správně - jen 1000. Ale ne náhodně vybraných – tak jak je tomu ve většině kurzů. Musí to být 1000 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH slov. A nesmíte se je učit z nudného seznamu, ale zajímavým způsobem a v kontextu. A to dělá Espresso English.

Superkrátké lekce s videem - Ne 90, ne 60 ... jen pár minut

Kurz je postaven na moderním principu mikro-učení. Lekce nejsou dlouhé, jde jen o jazykové „jednohubky“. Každou lekci lze zvládnout dokonce i za 5 minut. Než dopijete své espresso ☺

Ptáte se, co je na tom tak zvláštního? Vždyť jde prostě jen o krátké lekcičky ... to je toho!
Jenže ona je v té krátkosti ohromná síla! Všichni jsme totiž přetíženi. Často neuděláme ani to, co bychom vlastně chtěli dělat. Ano, dokonce ani to, co nás baví. Víme totiž, že to bude trvat dlouho – dvacet minut, celou hodinu nebo dokonce déle a proto dojdeme k závěru "teď ne". A často se pak z "teď ne" stane "nikdy". EE tuhle bariéru ruší !!! Tento kurz je postaven na principu "neboj, bude to trvat jen chvilku", který už z podstaty snižuje nechuť ke studiu na minimum.

A ono o žádné tradiční studium ani nejde – student ví, že po něm chceme jen pár minut. A protože ví, že chceme jen pár minut, je vysoce pravděpodobné, že bude ochoten sám sobě těch pár minut věnovat :) A následující den taky. A další den taky. A další…

ANGLIČTINA = ČEŠTINA. Je to zajímavé, ihned využitelné a ... vlastně už to znáte

Nebudete se biflovat slovíčka. Anglické slovní obraty, které jsme vybrali, jsou stejné nebo velmi podobné obratům v češtině. Vlastně je už znáte ... jen to ještě nevíte. Obraty a ilustrační dialogy, ve kterých je "ukryta" důležitá slovní zásoba, lehce vstřebáte, můžete je hned používat a tím si i nenásilně upevňovat a budovat tu nejdůležitější slovní zásobu angličtiny a absorbovat mimoděk i gramatiku. Slowly but surely. Pomalu ale jistě.

Popis kurzu

Student kupuje kurz v rozsahu 20 lekcí. Celý kurz je však rozsáhlejší (60 lekcí). Kurz je rozdělen na 3 části (lekce 1-20, 21-40 a 41-60) a umístěn v členské sekci. Student si kupuje přístup k prvním 20 lekcím. Později má možnost dokoupit za zvýhodněnou cenu další lekce.

V průběhu kurzu dostává ještě infografiky bonusového kurzu „Angličtina pro přežití“ (dvoustránková pdfka obsahující dialogy, které pomohou studentům "přežít" na letišti, v letadle, při nakupování, v restauraci nebo fast foodu a v mnoha dalších situacích, ve kterých se bez angličtiny neobejdou). 

Všichni studenti, kteří dokončí kurz, obdrží zdarma ilustrovaný eBook s přehledem všech anglických obratů a dialogů z kurzu včetně jejich překladu do češtiny. Ebook je ve formátu pdf a je možné si jej jednoduše stáhnout a vytisknout.

Autor: Dušan Dvořák

  • autor knihy "English 500 - Pět set nejpoužívanějších slov v angličtině" (nakladatelství KEY, rozebráno)
    lektor angličtiny
  • manažer britské jazykové školy Pro-English
  • tvůrce flexibilního jazykového systému pro směnné provozy a svobodná povolání
  • manažer jazykového vzdělávání v ČR a Číně
  • Vytvořil jsem koncept, strukturu i obsah kurzu. Korekturu provádějí moji zahraniční lektoři (provozuji malou kamennou i online jazykovku – specializace na výuku ve firmách). Videa si nechávám natáčet.

Ještě nemáte svůj účet u AffilBest? Stačí se registrovat ZDE