Jak navýšit pomocí affiliate marketingu tržby o 10 – 50 %

Poslední aktualizace:

Slyšeli jste o affiliate marketingu a napadlo vás, že to je cesta jak prodávat své online produkty? Protože vás jednoduše nebaví vás dělat marketing, strategii a vůbec se věnovat prodeji vašeho produktu?

 • Hodně autorů zajímavých online kurzů, knížek a vzdělávacích aplikací mi píšou jednu věc…
 • Výjimkou nejsou ani lektoři živých seminářů, pořadatelé konferencí, zkrátka lidé, kteří pořádají zajímavé vzdělávací akce.

Všechny trápí jedna jediná věc!

Jsou dobří, často nejlepší, v tom co dělají, ale zkrátka neumí online marketing. Neumí prodávat na internetu.

Proto často jásají, když slyší, že naší vizí je: „Šířit vaše know-how do světa a prostřednictvím vašich produktů pomáhat více lidem. Najít vám zákazníky, vydělat vám peníze a zároveň se u toho všeho dobře bavit.“

Bohužel to tak snadné není 🙁

Affiliate marketing totiž nefunguje jako startovač, nebo naopak spása vašeho projektu. Nefunguje, pokud je na to sám.

Affiliate marketing funguje skvěle a velmi lukrativně jako akcelerátor vašeho projektu!

Pokud už váš projekt funguje a máte pravidelné zákazníky, které generuje váš vlastní marketing, tak dává obrovský smysl zapojit do hry affiliate marketing, který po zapracování může přivést 10 – 50 % nových zákazníků.

Tyto dva obrázky, které jsem si půjčil z mé prezentace o tom, jak navýšit pomocí affiliate marketingu tržby o 10 – 50 %. Myslím, že vše znázorňují úplně jasně.

Kdy zapnout Affiliate marketing?

Když máte už první zákazníky, které vám generuje váš vlastní marketing.

Takže pokud vás trápí, že neumíte dělat online marketing a nechcete se tomu dlouhodobě věnovat, ale na druhou stranu jste už dokázali postavit pevné základy a váš projekt generuje objednávky, tak je tu pro vás příležitost zvýšit si pomocí affiliate marketingu své tržby.

Affiliate marketing vám může přinést velmi lukrativní zákazníky, na které by váš vlastní marketing nikdy nedosáhl.

Pokud máte dobrá čísla, tak se o projekt budou zajímat i profesionální affiláci, kteří vám můžou ze dne na den klidně navýšit tržbu o několik procent. Párkrát už jsem něco podobného zažil. 😉

Jak by se vám to líbilo?

Rozšiřujeme naši nabídku a rádi bychom našim affiliate partnerům nabídli nové zajímavé programy z těchto oblastí.

Studium cizích jazyků

Máte zajímavý online kurz, aplikaci, nebo originální učebnici? Zajímají nás kurzy nejen o angličtině, ale i ostatní světový jazyky (němčina, francouzština, ruština, italština, španělština).

V této oblasti jsme velmi silní a dokážeme váš produkt nabídnout stovkám potenciálních partnerů.

Hubnutí, fitness a zdravý životní styl

Tato oblast je mezi affiliate partnery velmi oblíbená a lukrativní. Proto jakýkoli funkční projekt bude velmi dobře přijat. Základna „fitness“ partnerů je obrovská. Takže jestli máte něco zajímavého, tak nám určitě napište.

Zajímají nás online kurzy, aplikace, knížky, e-booky, ale i doplňky stravy a další věci z oblasti hubnutí, fitness a zdravého životního stylu.

Koníčky a zábava

Pohodová oblast, která zahrnuje všechny možné volnočasové aktivity. Točíte online kurzy o tom jak:

 • jak malovat?
 • jak tancovat?
 • jak hrát na kytaru?
 • jak cvičit?
 • jak cestovat?
 • jak fotit?
 • atd…

Zkrátka když prodáváte obsah o jakékoli aktivitě jen tak pro radost, tak nám napište. Pomůžeme vám váš kurz dostat do světa.

Osobní rozvoj

 • Pomáháte lidem v oblasti osobního rozvoje?
 • Pořádáte semináře, workshopy a máte online kurz?

Je to obrovská oblast, kde najdeme možná nejvíc nenaplněných očekávání a zklamání v podobě neúspěchu na internetu. A přitom je to oblast, která je pro náš život klíčová. Kdo se neposouvá dopředu, tak couvá…

Může to být leadership, objevování vlastního potenciálu, pomoc v osobním i profesním životě, ale i řada dalších oblastí osobního rozvoje. Pokud máte funkční podnikání a v nabídce online kurzy, tak se nám ozvěte.

Podnikání, marketing a money making produkty

Jedna z největších oblastí affiliate marketingu online kurzů, knížek, e-booků, atd. I tady hledáme nové, nadějné produkty, které nabídneme našim affiliate partnerům.

Takže pokud máte zajímavý produkt, ať už to je detailní kurz třeba na marketing na sociálních sítích, nebo unikátní metoda jak vydělávat peníze na internetu. Ozvěte se nám…

Rád bych na závěr ještě zdůraznil 2 věci

 • Hledáme kvalitní produkty, které mají ověřitelné reference. E-learning (infopodnikání) je bohužel oblast, která si nese trošku špatnou pověst.

  Pověst, kterou ji přišila armáda hledačů příležitostí, kteří zkrátka nemají žádné kvalitní know-how, ale vidí příležitost rychle zbohatnout. Tak takové nehledáme! Jasné?
 • Hledáme zavedené produkty s funkčním marketingem. Je opravdu důležité nespoléhat na affiliate marketing jako na klíčový nástroj online marketingu. Ale brát ho jako další zdroj nových kontaktů a objednávek.

Pokud váš projekt tyto podmínky splňuje a dává vám smysl zapojit affiliate marketing, tak nejrychlejší způsob jak zjistit jestli to má potenciál je vyplnit náš nezávazný dotazník pro potenciální inzerenty (majitele programů).

Vyplnit nezávazný dotazník >>

Photo of author

Autor

Dušan Souček

Affiliate manažer, partner, autor Affiliate Výzvy. Affilem se zabývám od roku 2013, spravuji jeden z největších affiliate programů v e-learningu a mám několik affiliate webů.

Napsat komentář