Setkání nejlepších affiliate partnerů Easy Linga očima Marie Vavrochové

Poslední aktualizace:

Když začala podzimní kampaň Easylinga, byl jako hlavní cena pro nejlepší partnery vyhlášen wellness pobyt. Tedy affiliate setkání nejlepších partnerů. Měla jsem pocit, že pro mě je tato odměna nedostižná.  Vždyť spolu se mnou propaguje program tolik úspěšných lidí, kteří mají velké projekty a určitě větší databáze než já.

Na kampaň jsem měla omezený rozpočet, pustila jsem pár reklam na facebooku, poslala několik e-mailů na databázi a sdílela příspěvky na facebook.  O to větší jsem měla radost, když jsem pozvánku na pobyt získala.

Vyplatí se mi tam vůbec jet?

Jak se pobyt blížil, začala jsem kalkulovat. Vyplatí se mi tam vůbec jet? Taková dálka, 6 hodin jízdy. Nebylo by levnější zajít si někam do sauny? 

Nikoho jsem osobně neznala a většina účastníků byli muži, tak mě taky napadlo – zapadnu tam vůbec? O čem se s nimi budu bavit? Vydržím poslouchat celý večer mužská témata, ke kterým asi nebudu mít co říct?

Nakonec jsem své obavy překonala s myšlenkou, že taková příležitost poznat osobně zajímavé lidi z oboru se nemusí opakovat.

Luxusní hotel mi vyrazil dech

Prohlédnout hotel Miura

Hotel byl na krásném místě uprostřed přírody, vybavení luxusní a úplně odlišné od všech hotelů, které jsem dosud poznala. 

A hotelový welness, to byla úplná pohádka. Příjemná atmosféra, decentní osvětlení, tlumená relaxační hudba. Vířivka, velký výběr saun a jiných procedur. Takhle příjemně jsem se v sauně ještě necítila. Organizátoři vybrali skutečně dobře místo pro pobyt. Celou dobu jsme se cítili hýčkáni a rozmazlováni.

Co jsme dělali celý víkend

S ostatními účastníky jsem se seznámila u společné večeře, při které jsme se představili a řekli něco o sobě. Z obvykle obávané aktivity se vyklubala dvouhodinová zajímavá a inspirativní diskuze. Všichni účastníci dostali spoustu zajímavých tipů na rozvoj svého podnikání od ostatních účastníků. Než jsme se všichni představili, byli už dávno po večeři.

Další den začal výbornou,opravdu luxusní snídaní, na které jsme všichni seděli ještě dlouho poté, co bylo vše sklizeno. Stále bylo tolik témat k rozhovoru, a tak jsme se zvedli až když se začalo chystat na oběd. 

Po snídani jsme se jednohlasně shodli, že vyzkoušíme únikovou hru v blízkém městečku a odpoledne jsme se postupně sešli v hotelovém wellnessu, kde si každý relaxoval po svém. 

Další společná večeře, mimochodem opravdu výborná, i snídaně se nesla v podobném přátelském a velmi pozitivním duchu. I při loučení jsme si měli stále co povídat.

Proč byste si neměli nechat ujít affiliate setkání s TOP partnery

Víkend s affiliate partnery nebyl jen tak ledajaký víkendový pobyt. Všechny benefity mnohonásobně předčily finanční hodnotu takového pobytu. Díky tomuto víkendu jsem:

  • poznala osobně lidi, kteří by pro mě jinak byli pouhými ikonami
  • získala spoustu hodnotných a konkrétních tipů, které můžu okamžitě zrealizovat
  • načerpala spoustu inspirace z příběhů úspěšných lidí, kteří často z ničeho vybudovali velké projekty
  • dozvěděla se ledacos ze zákulisí úspěšných projektů
  • získala spoustu pozitivní energie

Pokud se účastníte affiliate programu, kde můžete vyhrát společné affiliate setkání top partnerů, berte to jako opravdu hodnotnou cenu a velkou výzvu. Nic takového si běžně nekoupíte. Získáte spoustu kontaktů, hodnotných tipů a může to neuvěřitelně nakopnout váš business.

Photo of author

Autor

Marie Vavrochová

TOP affiliate partner Easy Lingo & Online jazyky a účastnice Affiliate Výzvy. www.prirodnicestakezdravi.cz

Napsat komentář