Příběh AffilBestu

AffilBest je web o affiliate marketingu. Takže pokud affilák (začínající i zkušený) a hledáte informace, jak dlouhodobě vydělávat peníze pomocí affiliate marketingu, tak jste tady správně!

Naším cílem je být nejlepší affiliate magazín na českém (pro začátek) internetu. Záleží nám na kvalitě a přínosu našich článků a videí.

Kdo za webem stojí?

Ahoj, jmenuju se Dušan Souček a affiliate marketingu se věnuju už řadu let. Pořád mě to nepřestává bavit a fascinovat jak je to jednoduché podnikání.

Začínal jsem klasicky jako affilák, ale brzy mě zlákala dráha affiliate manažera. Se svým týmem jsem spravoval nejrůznější affiliate programy a pomohl stovkám partnerů k placeným provizím. A užil si během toho spoustu zábavy a legrace!

Právě když jsem byl v tom největším nasazení a musel jsem odmítat nabídky na správu nejrůznějších affiliate programů, se zrodil nápad na AffilBest!

Tehdy to měla být affiliate síť se zaměřením na online vzdělácí produkty. Tedy na niku v které se dlouhodobě pohybuji a která mě baví. A která taky nabízí velmi zajímavé provize.

AffilBest jako affiliate síť

Měli jsme desítky affiliate programů, tým schopných lidí, affiliate partnery. Všechno to dávalo smysl, ale občas to v podnikání i nevyjde.

Teď už to beru s nadhledem a dokážu o tom i napsat na internet. Zkrátka affiliate síť se zaměřením na vzdělávací produkty nevyšla. Je to nika, která je velmi atraktivní, ale má taky své pevně dané vlastnosti, které jsem trošku podcenil.

V té době se ale také narodila Affiliate Výzva. Komplexní vzdělávací program pro affiliate partnery. Teď už je na světě druhá verze a myslím, že je to nejkomplexnější vzdělávací program o affiliate marketingu u nás.

Znovuzrození AffilBestu

Přece tak hezkou doménu nezahodím. 😉 Už dřív se tady objevovali články o affiliate marketingu. Ale teprve letos (2022) jsem se rozhodl do toho pořádně šlápnout a začít tady tvořit ten nejlepší možný obsah o tvorbě affiliate webů.