Počet znaků

Vložte zkopírovaný text a zobrazí se vám počet znaků, slov a NS (normostran)

Počet znaků

0

Počet slov

0

Počet normostran

0

Kolik má normostrana znaků

Počet znaků u normostrany je 1800. Pokud jde o klasický tištěný text, tak je to většinou A4 textu s celkem 30 řádky a každý řádek obsahuje 60 znaků. Za znak se berou i mezery a číslice. Na jednu NS (normostrana) se v průměru vejde cca 250 slov.

Rychlý přehled:

  • 1800 znaků
  • 30 řádků (60 znaků / řádek)
  • 250 slov

Na internetu se ale používají různé velikosti písma a různé řádkování. Navíc tady platí úplně jiná pravidla formátování a čitelnosti, než u klasického textu na papíře. Normostrana se tedy nemusí vždy rovna A4 textu.

V online marketingu a affilu se s normostranou pracuje především při tvorbě obsahu. Copywriteři oceňují svoji práci na základě normostran. Můžete tak vidět, že třeba jejich cena je 200 Kč / NS. To znamená, že článek, který bude mít 5 NS textu vás vyjde na 1000 Kč.

Jak se dostat na 1. stránku Googlu?

Znáte jednoduchý affilácký hack jak zlepšit své pozice ve vyhledávačích a předběhnout konkurenci?

Změřte si kolik mají konkurenční články znaků a jednoduše napište delší článek. Samozřejmě to není tak jednoduché a hlavní měřítko je samozřejmě samotná kvalita textu. A taky záleží na typu obsahu, který Google vyhodnotí jako nejrelevantnější výsledky (články, otázky, tabulky, videa, obrázky, atd..)

V každém případě s delším a hodnotnějším článkem máte vždy větší šanci dostat svůj obsah k lidem.

Zjistit si počet znaků u konkurenčních článků je tak základ, který by neměl chybět v každém průzkumu, který děláte pro svůj obsahový marketing.

Tip: Víte že, v Affiliate Výzvě jsou připravené precizní šablony obsahu v kterých jsou přesné instrukce jak psát čtivé, vyhledávané a především konverzní články?